ما

دور همی
جمعه 25 اردیبهشت 1394

متاسفم!

سلاااااااااام لیلاهستم .چون مزگان جون زحمت ایجاد این وبلاگ را کشید امدم تا منم چند خط بنویسم بگذارم بروم.امروز روز خوبی را پشت سرگذاشتم چون بعداز مدتها از ته دل با دوستانم خندیدیم .خنده هایی که به ندرت تجربه اش را داریم .

من سریال شمعدانی را نمیبینم ولی با نقدی که دوستم از ان داشت واقعن برای این رسانه متاسفم!

متاسفانه با کمال وقاحت شان دختر هارا پایین می اورند و انها را انقدر بدبخت و منتظر شوهر جلوه میدهند که هر طور شده باید منت یک مرد را چه دکتر باشد چه نگهبان بکشد که فقط ازدواج کند.ویا برخورد وقیحانه بچه ها با پدر مادر و باز منفی نشان دادن زن  ایرانی را که اجازه نمیدهد همسرش برای دیدن پدرش به خانه سالمندان برود!!!!!!!!پرخاش ها دعواها ...متاسفم

متاسفم برای ملتی که اجازه میدهد به شعورش اینطور توهین شود !به خصوص نسبت به دختران و زنان.

وقتی رسانه ملی چنین کوته نظرانه واحمقانه سریال تهیه میکند چه توقعی از لطییفه ها وجوکهایی که در شبکه های اجتماعی شاهد منتشر شدن اش هستیم .که دخترها را حتا پریز برق هم نمیگیرد!!!!!!!!!

فقط میدانم ای کاش ای کاش نظارت کارشناسانه یک روانشناس بر این سریالهای ابکی وجود داشت و سیل نقد و اعتراض مردم خصوصن زنان ودختران جلوی چنین بی شرمیهایی را میگرفت!

اما

من مسئولم تومسئولی 1فرقی نمیکند چه زن چه مرد .دوستان بیاییم تحت هیچ شرایطی این وایبرها و جوکها را اشاعه ندهیم وحتا معترض شویم.

و سیل انتقاد را هرچه شدیدتر نسبت به چنین سریالهایی روانه کنیم .

یکی باید شروع کند

از همین جا

از من

از تو

از ما!


http://doorbiin.blogsky.com/1394/02/14/post-84/

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.